INŽENÝR KVALITY PROCESŮ (52-60.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Hledáte zajímavou práci v oblasti Pardubic? Chcete se věnovat kvalitě a baví Vás nastavování procesů kvality ve výrobě? Chcete mít možnost podílet se na zajímavém projektu od samotného začátku?

Tak mi zašlete svůj životopis, protože aktuálně hledáme nového INŽENÝRA KVALITY PROCESŮ (52-60.000 Kč)!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za výrobní kvalitu v závodu
  • Kontrola výrobků v procesu z pohledu kvality
  • Příprava kontrolní dokumentace
  • Účast na interních a externích auditech
  • Komunikace s vedením ohledně výsledků

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Notebook
  • Firemní stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Skvělý tým kolegů
  • Místo výkonu práce: Pardubicko

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Komunikativní angličtinu
  • Znalost nástrojů kvality
  • Znalost technické dokumentace

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Veronika Bednářová

Telefon: +420 773792660

Kód: 42486

Místo práce: Pardubický kraj