Inženýr pro zajištění kvality a řízení projektů změn (M/Ž) 13.mzda,benefity, kar

Co Vám nabízíme?

  • Růst mzdy na základě rozvoje a získané kvalifikace
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční bonus
  • Dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní péče a rehabilitace
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Stravenkový paušál 90 Kč za odpracovanou směnu
  • Kafeterie 700 Kč měsíčně
  • Občerstvení na pracovišti
  • Závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Výhodnější volání přes Vodafone
  • Akce pro zaměstnance
  • Odměny za pracovní výročí

Náplň práce:

  • Řízení změn: Koordinace a implementace změn v dodavatelských procesech, výrobních postupech a designu výrobků.
  • Testování a vyhodnocování: Vytváření testovacích plánů, provádění testů a analýza výsledků včetně tvorby PPAP/PPA dokumentace.
  • Interakce s klienty: Komunikace s klienty ohledně změn, zajištění jejich schválení a interní administrace změn.
  • Dokumentace a revize: Příprava dokumentace pro aktualizace IMDS a správa související dokumentace.

Požadujeme:

  • Vzdělání: SŠ nebo VŠ technického směru.
  • Praxe: V automotive prostředí
  • Jazykové dovednosti: Komunikativní angličtina.
  • PC dovednosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Angličtina - Středně pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Katka Matoušovská

Telefon: 606048202

Kód: 2000362615

Místo práce: Liberec, Jablonec nad Nisou, Chrastava, Hodkovice nad Mohelkou, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele