IT SPECIALISTA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Náplň práce

  • správa uživatelských zařízení
  • zpracovávání uživatelských požadavků
  • správa serverů
  • spolupráce na rozvoji ERP systému
  • zodpovědnost za síťové technologie

NABÍZÍME

Společnost svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a zaměstnanecké benefity. Máte jedinečnou příležitost být u toho od začátku a získat podporu v dalším rozvoji a vzdělávání.

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ (komunikace s uživateli v USA)
  • zkušenosti se správou serverů - Microsoft Active Directory, MS 365, VMware
  • zkušenosti v oblastech síťových technologií - routing, switching, LAN, WAN, IP telefonie
  • výhodou znalost reportovacích nástrojů a jazyka SQL

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 417 662 810

Kód: 8-15-409800

Místo práce: Most

Plat: 40000 - 60000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele