IT SYSTEM ENGINEER| vhodné pro absolventy

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš zkušenosti se správou HW a SW? Oblast je IT blízká? Máš znalost OS Windows a ovládáš Active Directory?

Neváhej a dej nám o sobě vědět!!!

Náplň práce:

  • Poradenství zaměstnanců a řešení jejich požadavků ohledně HW a SW
  • Individuální pomoc uživatelům (instalace, konfigurace a nastavení)
  • Monitorování sítí a serverových OS
  • Archivace a zálohování firemních dat
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Tvorba dokumentace

NABÍZÍME

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní doba
  • home office
  • stravenkový paušál

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání v IT oblasti
  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • AJ na úrovni B1
  • zkušenosti s prací v IT prostředí a podporou koncových uživatelů
  • zkušenost s PC sítěmi a Cisco zařízeními
  • znalost systému Microsoft, Active Directory, Windows Server OS
  • IT background

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 595 131 777

Kód: 4-15-408560-2

Místo práce: Ostrava

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 40000 - 60000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele