IT Technik - vhodné i pro juniory

Co Vás čeká:

  • Kompletní péče o koncové uživatele Instalace SW
  • Správa HW Příprava a zprovoznění datové kabeláže
  • Příjem a zavádění nového IT vybavení do evidence IT majetku
  • 1st level support
  • Řešení incidentů
  • Budování znalostní databáze

POŽADUJEME

Hledáme technika, který má:

  • SŠ vzdělání s IT zaměřením
  • Praxi alespoň 6 měsíců (např. na brigádě v oddělení IT v nadnárodní organizaci)
  • Technické myšlení, proaktivita, samostatnost
  • Zkušenost s podporou koncových uživatelů
  • Komunikativní angličtinu
  • Schopnost automatizace práce výhodou (např. pomocí skriptů)
  • Zkušenosti s programováním výhodou

NABÍZÍME

Na co se můžete těšit:

  • Různorodou práci v perspektivní zahraniční firmě
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Další zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, benefitový systém Cafeterie, roční bonus, firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, poukázky Flexi Pass, firemní akce, příspěvky na dětské tábory, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na elektro…)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Lucie Šulejová
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: +420 703 865 348
+420 703 865 348

Kód: 57386

Místo práce: Valašské Meziříčí

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele