Jedinečná nabídka ve skladu! Mzda 36 500 Kč pouze ranní směna!

Do našeho úzkého kolektivu skladníků hledáme nového kolegu na pozici skladníka/řidiče VZV.

Nabízíme:

Bezkonkurenční mzdu 36 500 Kč s možnosti navýšení dle dosavadní praxe

Jednosměnný provoz PO – PÁ, žádné noční směny a víkendy volné

služební telefon i pro vlastní účely

stravenkový paušál

5 týdnů dovolené

3 sick days navíc

příspěvek na penzijko a životko

Multisport karta

Náplň práce:

příjem a výdej zboží

vyřizování objednávek z e-shopu

administrativní zajištění chodu skladu – práce s PC a skennerem

kompletace a příprava zásilek

manipulace s balíky (pozice je v hodná pouze pro muže, kvůli manipulace s těžkými břemeny)

práce s VZV

Požadujeme

trestní bezúhonost a spolehlivost

řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

základy práce na PC a se čtečkou

výhodou jsou zkušenosti na obdobné pozici, skladník, picker, řidič VZV

Neváhejte nás kontaktovat pro domluvení pohovoru a prohlídky skladu přímo u nás.

Požadované vzdělání

  • Základní

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Petra Němcová

Telefon: 606048202

Kód: 2000351288

Místo práce: Chrášťany

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 33000 - 36500 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele