Jeřábník/Jeřábnice, vazač/vazačka (BETONIKA spol. s r.o.)

Firma je významným výrobcem a dodavatelem betonových a železobetonových dílců pro kanalizační a odvodňovací systémy. Nosnou částí výrobního sortimentu je produkce trubního a šachtového programu pro kanalizační a dopravní sítě. Naše výrobky jsou dodávány na trh prostřednictvím sítě velkoobchodních partnerů a také formou přímého prodeje firmám realizujícím stavby.

www.betonika.cz

Hledáme zaměstnance na pozici Jeřábník/Jeřábnice, vazač/vazačka (BETONIKA spol. s r.o.)

BETONIKA spol. s r. o.

Místo pracoviště:

  • Lobodice 221, 751 01 Tovačov

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Střední odborné s výučním listem

Hlavní náplň práce:

  • Obsluha jeřábu MB1645
  • Nakládka a uložení výrobků na skládky a expediční vozidla
  • Ošetřování výrobků na skládce
  • Kontrola a správa svěřeného zařízení
  • Komunikace s oddělením expedice a výroby

Požadujeme:

  • Jeřábnický, vazačský, strojnický průkaz či průkaz VZV výhodou
  • Praxe na pozici jeřábníka výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, ochota plnit svědomitě svěřené úkoly, časová flexibilita

Nabízíme:

  • Jistotu v perspektivní a stabilní firmě
  • Hlavní pracovní poměr na 37,5 hodin týdně
  • Doba určitá s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Po domluvě nástup možný ihned

Mzda:

  • Od 26.000,- do 29.000,- Kč/měsíc

Kontakt:

  • Anna Kunová
  • 602 737 565
  • anna.kunova@betonika.cz

Firma: A-Z PREZIP a.s.

Kontakt: Martin PAVLIŠTA
Pardubická 326
537 01 Chrudim

Telefon: 605200102

Místo práce: Tovačov