Junior technolog/žka – až 41.500 Kč měsíčně

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Deva Nutrition a.s.

Nastartujte svoji kariéru v potravinářském průmyslu. Pracujte s námi na nových i stávajících recepturách, které připravujeme pro naše zákazníky a to již po dobu 70ti let.

Máme moderní závod s vlastní parkovací plochou, každý den dostatek Smoothie a spoustu dalších benefitů.

Náplň práce:• zodpovídat za přípravu, správnost a úpravu receptur• vytvářet nové technologické a sanitační postupy• kontrolovat výrobek po celou dobu výroby, především z hlediska jakosti• provádět kontrolu procesních parametrů, kontrola CCP• vést potřebnou dokumentaci• řešit neshody ve výrobě a informovat odpovědné pracovníky• pravidelně školit zaměstnance v oblasti GHP, GMP, Food Safety

Očekáváme:• VŠ/popřípadě SŠ potravinářského či příbuzného oboru podmínkou(vhodné pro studenty/absolventy VŠ)• AJ – středně pokročilá úroveň (slovem a písmem)• základní znalost MS Office• komunikační a organizační dovednosti, týmovou práci

Benefity:• 25 dnů dovolené• roční valorizace mzdy• Benefit Plus karta• příspěvek na Penzijní pojištění• příspěvek na dopravu• závodní stravování nebo stravenkový paušál• parkování na soukromém parkovišti• práci ve stabilní společnosti s letitou historií• a další

Nabízíme:• HPP - úvazek pouze 37,5 hod/týden• nástup možný ihned• smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužit na neurčito• práce v mladém kolektivu 3-5 lidí• zaučení a podporu od seniorních kolegů

Chcete se podívat na to, co Vás čeká? Přijďte na osobní pohovor. Těšíme se.

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Michaela Hamplová, DiS.

Telefon: +420 725 708 882

Místo práce: Nové město nad Metují

Poznámka: vhodné pro absolventy