JUNIOR ÚČETNÍ | SSC | ČESKOBUDĚJOVICKO | AŽ 40 000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

V centru sdílených služeb máme volné místo pro novou ÚČETNÍ nebo nového ÚČETNÍHO!

Klíčové je umět anglicky nebo německy na pokročilé úrovni a být machr na Excel. Praxi uvítáme, ale nelpíme na ní!

Pracovní náplň

  • Podle jazyku budete mít přiděleno portfolio klientů
  • Budete spravovat klientské položky, řešit rozúčtování plateb, zákaznická salda
  • Účtování faktur a dobropisů
  • Zákaznické upomínky

NABÍZÍME

  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Finanční prémie a bonusy
  • Home office 1 den v týdnu
  • Flexibilní pracovní doba (jádro 9-15 hod.)
  • Závodní stravování
  • Benefit karta
  • Osobní i odborný rozvoj

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, případně relevantní praxe
  • Angličtina nebo němčina pro každodenní užití slovem i písmem (B2+)
  • Ideálně praxe v podnikových financích, účetnictví
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Buldočí nátura, nebát se komunikovat, proaktivita

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)
  • němčina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 725 792 545

Kód: 7-7-409772

Místo práce: České Budějovice

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele