KONSTRUKTÉR | BEZ CIZÍHO JAZYKA | 50 000 Kč

Hledáme talentovaného a zkušeného konstruktéra, který se připojí k našemu týmu a bude se podílet na inovativních konstrukčních projektech. Tato pozice nabízí jedinečnou příležitost pracovat na špičkových technických řešeních.

Náplň práce

řízení konstrukčních projektů: od prvotního návrhu až po finální zavedení do výroby. Budete mít příležitost pracovat na inovativních projektech, které posunou naše výrobky na novou úroveň

- tvorba nových konstrukčních řešení: navrhování a realizace nových modelů, vzorů a typů výrobků

- dodržování předpisů: práce v souladu s aktuálně platnými zákony a předpisy.

- spolupráce s týmem: budete úzce spolupracovat s projekčním, technologickým, ekonomickým a výrobním oddělením, abyste zajistili nejlepší konstrukční řešení

POŽADUJEME:

  • SŠ technického směr

- praxe na obdobné pozici

- technické myšlení, velmi dobrá orientace v technických výkresech

- znalost technologie a materiálů

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené

- flexibilní pracovní dobu

- příspěvek na stravování

- služební telefon, notebook

Firma: Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Kontakt: Michal Brychta
Žižkova 1683/13
586 01 Jihlava

Telefon: 420724388763

Kód: 422

Místo práce: Havlíčkův Brod

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele