Konstruktér /ka – drážní technologické profese Hradec Králové

Pracovní náplň:

Kresličské práce, kompletace dokumentace

Práce v platformách Bentley (MicroStation, ProjectWise) a v Microsoft Office

Výhledem podpora projekčního týmu v oblasti 3D a BIM.

Požadujeme:

Ukončené SŠ vzdělání s maturitou technického směru

Základní znalosti ovládání obecně zaužívaného kancelářského SW MS Office

Zájem, samostatnost, pečlivost a odpovědnost

Přiměřenou úroveň komunikace pro koordinaci řešení v projekčním týmu

Výhodou bude, pokud budete umět:

Řidičský průkaz skupiny B

Základní znalost alespoň jednoho z grafických editorů MicroStation/AutoCAD

Nabízíme:

Zázemí zavedené, stabilní projekční firmy se sedmdesátiletou historií, která je v oboru

dopravních staveb špičkou na tuzemském trhu

Atraktivní mzdové ohodnocení a širokou škálu skvělých benefitů.

Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb.

Oporu ve zkušeném týmu, který vám vždy pomůže.

Zázemí pro práci vybavené moderní výpočetní technikou.

Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru, možnost profesního růstu či jazykového vzdělávání.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Hradec Králové