KONTROLOR POTRAVIN, DIVIŠOV, až 45 000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáte si stabilní zaměstnání?

Nemáte zkušenosti, ale rádi byste pracovali v oblasti potravinářství?

Máme pro Vás skvělou příležitost!

Náplň práce

  • Kontrola kvality potravin pří příjmu, výdeji a distribuci zboží směrem k zákazníkovi
  • Příprava pravidelných reportů ohledně kvality, stavu a množství potravin
  • Příprava reportů k aktuálnímu stavu potravin
  • Kontrola certifikace dodavatelů

Lokalita: Divišov u Benešova

Směny: Ranní a odpolední, 5-14hod., 14-22 hod. Jednou za tři týdny víkend 6-18 hod.

Nástup: Dohodou, možný ihned

NABÍZÍME

  • Příspěvek na dopravu 100 Kč/ km - max. 4 000 Kč/měsíc
  • Stravenkový paušál
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Angličtina - kurzy
  • Vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Ovoce a zelenina na pracovišti ZDARMA
  • Zajištění oprávnění na VZV
  • Zajištění ochranných pracovních pomůcek ZDARMA

POŽADUJEME

  • Pracovní zkušenost nebo vzdělání v oblasti ovoce a zeleniny
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)
  • slovenština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 650

Kód: 13-18-406077-4

Místo práce: Středočeský kraj

Plat: 30000 - 45000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele