Koordinátor/ka IVF pacientů se znalostí vietnamského jazyka

Soukromé zdravotnické zařízení - Sanatorium Helios, spol. s r.o. v Brně, poskytující špičkovou specializovanou lékařskou péči, hledá komunikativní, samostatnou a pozitivně naladěnou kolegyni do týmu koordinátorek IVF.

Náplň práce:

Budete "pravou rukou" pro lékaře v administrativních činnostech a "průvodkyní" párům podstupujícím léčebný proces umělého oplození. Pokud Vám dělá radost organizovat - zavolat, dořešit, vyladit, naplánovat a u toho se neustále učit novým věcem, bude se Vám u nás líbit.

Požadujeme:

- schopnost samostatné práce

- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

- systematičnost a smysl pro pořádek

- práce je vhodná pro zdravotníky i nezdravotníky

- podmínkou je dobrá komunikační schopnost a laskavé vystupování

- schopnost komunikace v českém a vietnamském jazyce

Nabízíme:

- práci na HPP v perspektivním oboru na špičkovém pracovišti

- pestrou práci v malém přátelském kolektivu

- odpovídající mzdové ohodnocení

- stravování v domovské restauraci

- 5 týdnů dovolené, 3 sick days

Vaše životopisy zasílejte na adresu popov@sanatoriumhelios.cz

Firma: SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

Kontakt: Mgr.et RNDr. Petr Popov. CSc.
602 00 Brno

Telefon: 549523211

Místo práce: Brno