KOORDINÁTOR LOGISTIKY | SKLADOVÁNÍ 4.0, DIGITALIZACE | PÍSECKO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Na Písecku se otevřela zajímavá pozice v logistice výrobní společnosti! Hledáme zkušeného machra na pozici KOORDINÁTORA LOGISTIKY pro projekty digitalizace, skladování 4.0 a další.

Klíčové jsou znalost a zkušenosti právě z interní logistiky a komunikativní znalost angličtiny.

Náplň práce

  • Implementace nových štíhlých nástrojů a aplikací v logistice
  • Vedení logistických projektů v rámci skladu 4.0 a

digitalizace

  • Koučování předáků směn a dalších kolegů
  • Podpora optimalizačních procesů v logistice
  • Gemba walks
  • PC&L standardy a metody jako Analýza průtoku (MIFA), Milk run apod.
  • Optimalizace procesů ve skladování a interní logistice

NABÍZÍME

  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Flexibilní pracovní doba s jádrem 9:00-15:00
  • Příspěvek na dopravu
  • Multisport karta
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

POŽADUJEME

  • Alespoň SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Angličtina na komunikativní úrovni pro každodenní užití (B2+)
  • Zkušenosti s moderními logistickými metodami - sklad 4.0, digitalizace, AGV, alert system apod.
  • Praxe s materiálovým, logistickým tokem ve výrobě
  • Proaktivní přístup, přehled v moderních trendech v logistice a skladování
  • Zkušenosti s LEAN metodami a projektovým řízením výhodou

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 725 792 545

Kód: 7-21-409649

Místo práce: Písek

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele