Koordinátor(ka) projektu Středočeský kraj

Do našeho týmu přijmeme novou posilu, na pozici koordinátor projektu v rámci Středočeského kraje.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Péče o svěřené zaměstnance – zajištění potřeb zaměstnancům
  • Aktivní nábor a zabezpečování nových zaměstnanců
  • Komunikace se zákazníky, ubyt. Zařízeními aj.
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Zkušenosti s vedením zaměstnancům – ideálně na obdobné pracovní pozici
  • Komunikativnost, asertivitu, flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Firemní automobil
  • Firemní telefon
  • Po zapracování motivační odměny
  • Mladý tým kolegů
  • Nástupní plat 22 000,Kč/čistého

Místo práce: Středočeský Kraj