KOORDINÁTOR ZAKÁZEK | KVALITA | ABSOLVENTI | ČB

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Strojírenská firma v Českých Budějovicích přijme do svých řad APLIKAČNÍHO TECHNIKA. Pozice je svou povahou vhodná pro ABSOLVENTY strojírenských vysokých škol. Pokud jste organizovaný člověk, nevyhýbáte se komunikaci v angličtině nebo němčině a máte technické znalosti, neváhejte nám zaslat Vaše CVčko! :)

Náplň práce

  • koordinace zpracování zákaznických reklamací
  • komunikace s odděleném kvality, nákupu a konstrukce
  • tvorba reportů
  • komunikace s mateřskou firmou v anglickém nebo něměckém jazyce

NABÍZÍME

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

jazykové kurzy

dotované závodní stravování (cena oběda 31 Kč)

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání – strojírenství (vhodné pro absolventy)
  • alespoň okrajová znalost metodiky 8D, FMEA či statistiky
  • komunikativní aj nebo nj (B2)
  • kvalitní komunikační a prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)
  • němčina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 389 502 940

Kód: 7-10-409491

Místo práce: České Budějovice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele