Kuchař/Kuchařka

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Společnost Richmond a.s. Karlovy Vary, provozovna Parkhotel Richmond, přijme do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici Kuchaře/Kuchařku.

Našim tuzemským i zahraničním klientům zajišťujeme veškeré služby, spojené s poskytováním lázeňské léčebně rehabilitační péče, včetně kompletního stravování. Zaměřujeme se na to, aby potraviny splňovaly ty nejvyšší parametry a spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli potravin a nápojů.

Náplň práce:

  • výroba teplých, studených pokrmů a příloh
  • příprava, expedice, doplňování a debarasování teplých pokrmů

Požadujeme:

  • vyučení v oboru, praxe vítána
  • spolehlivost, vytrvalost, pečlivost

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 24 990 – 41 600 Kč/měsíc
  • práci na plný úvazek, možnost práce i na DPP
  • práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • personální stravování (obědové menu 20 Kč)
  • zaměstnanecké oblečení
  • poukázka Flexi
  • parkování v lázeňském areálu

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis.

Místo výkonu práce:Richmond a.s.,Slovenská 567/3, K. Vary

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Ing. Eva Uchytilová

Telefon: +420 601 166 171

Místo práce: Karlovy Vary

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr