Kuchař/ka ve výrobně teplých a studených jídel, ranní směny PO-PÁ

Společnost JLV, a.s. je se svými dceřinými společnostmi BK Team, a.s. a JP Servis, a.s. největším poskytovatelem gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách. V současnosti zastřešuje 12 značek, mezi kterými jsou i mezinárodní řetězce. Ve svých provozovnách a obchodních jednotkách s více než 600 zaměstnanci obslouží každý den až 30 000 zákazníků. JLV je držitelem certifikovaného systému jakosti a kvality ISO 22 000 a certifikovaného systému kritických bodů HACCP. Dále je členem mezinárodního sdružení IRCG (International Rail Catering Group) sdružující nejvýznamnější cateringové organizace poskytující služby na železnici. JLV je rovněž členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory a svazu dopravy ČR.

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme kuchaře/ku do moderní samoobslužné restaurace pro firemní stravování na Praze 4.

Jste vyučený(á) kuchař/ka?

Dokážete samostatně plnit zadané úkoly ve spolupráci s kolegy?

Chcete pracovat pro velkou společnost, která se stará o své zaměstnance?                                                Přijďte k nám!

Náplň práce:

Výroba pokrmů a specialit české i mezinárodní kuchyně + výdej jídel přes pult

Pracovní doba: PO-PÁ 8hod. ranní směny

Nástupní mzda: 32.000-38.000 Kč

Požadujeme:

  • vyučení v oboru kuchař
  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • praxi v oboru (méně zkušené zaučíme)

Nabízíme:

  • zázemí velké stabilní české společnosti s mnohaletou tradicí
  • jistotu výplatních termínů
  • 13. plat – vánoční odměna (1/2 průměrné měsíční mzdy)
  • 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání
  • dotované stravování – dotace na oběd 60 Kč denně
  • firemní oblečení, které se v rámci firmy pere
  • po roce zaměstnání u společnost příspěvek na penzijní připojištění 450 – 1200 Kč
  • Pluxee kartu (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)
  • možnost se zúčastnit firemních akcí
  • firemní fitness zdarma i pro rodinné příslušníky

Zašlete nám svůj profesní životopis. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat.

Nástup ihned.

Firma: JLV, a.s.

Kontakt: Dušan Stádník
Chodovská 228/3
141 00 Praha 4

Telefon: 607049684

Místo práce: Praha 4

Poznámka: vhodné pro absolventy