Lakýrník s ubytováním

Hledáme šikovné kolegy do firmy působící v oblasti strojírenství na pozici lakýrník!

Pracovní náplň:

  • příprava povrchů
  • výběr správné techniky a technologie aplikace barvy
  • příprava 2k mokré barvy dle specifikace
  • provedení nástřiků/nátěrů dle specifikace
  • zodpovědnost za kvalitu nástřiku/nátěru jednotlivých vrstev (odpovídající tloušťka, vizuální kontrola)
  • údržba pracovních prostředků v dobrém technickém stavu, zajištění pořádku na pracovišti (likvidace zbytků barev, obalů a spotřebovaných materiálů)

Požadujeme:

  • minimálně 1 rok praxe v oboru lakování
  • samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • dlouhodobá spolupráce
  • příspěvek na ubytování
  • zálohy
  • Mzda: HPP 240Kč/hod v čistém, ZVL 300Kč/hod

Místo práce: Frýdek Místek

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl