LEAN MANAGER | LIBEREC |100 000KČ | MIMO AUTOMOTIVE

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáte zaměstnání mimo automotive? Máte zkušenosti s Lean principy a prokazatelné zkušenosti z obdobné pozice? Domluvíte se anglicky?

Aktuálně obsazuji: LEAN MANAGER | LIBEREC |100 000KČ | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Řešení neustálého zlepšování
  • Implementace pilotních projektů a nových technologií
  • Mapování procesů ke zvýšení efektivity
  • Zajišťování Lean školení – vzdělávání pracovníků a jejich rozvoj
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Implementace globálních LEAN nástrojů

NABÍZÍME

  • Roční bonus
  • 24 dnů dovolené + volno navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky 100,- Kč
  • Multisport karta 300,- Kč + rodinný příslušník
  • Odměny za neabsenci, bonusy za výročí
  • Mnoho zaměstnaneckých akcí - cyklo-akce, pravidelný badminton, běžecké závody, výlety, vstupenky na hokej
  • Dlouhodobé jazykové kurzy

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • AJ B2 – denní komunikace
  • Znalost LEAN principů
  • Zkušenosti s řízením projektů

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 489 208 930

Kód: 11-26-407741-3

Místo práce: Liberec

Plat: 75000 - 100000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele