LEAN specialista/ka, ukažte svůj potenciál!

Možnostem k Vaší realizaci se u nás meze nekladou! Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici LEAN Specialista/ka do nové haly!

Co budete dělat:

  • Budete analyzovat stávající procesy a identifikovat příležitosti pro zefektivnění a eliminaci plýtvání pomocí LEAN metodik.
  • Budete plánovat, koordinovat a řídit projekty zaměřené na zlepšování procesů, včetně sledování ekonomických ukazatelů.
  • Pomocí analýz a dat budete identifikovat oblasti, kde dochází ke ztrátám, a navrhovat způsoby jejich eliminace.
  • Budete spolupracovat s různými týmy na implementaci LEAN principů a metodik v rámci celého výrobního závodu.
  • Budete působit jako interní expert na LEAN management a podporovat šíření této filozofie napříč společností.
  • Budete poskytovat školení a podporu zaměstnancům v oblasti LEAN principů a metodik.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ a odpovídající praxe.
  • Praktické zkušenosti z oblasti LEAN managementu.
  • Zkušenosti s aplikováním LEAN metod v prostředí výrobního závodu.
  • Prokazatelné výsledky ve zlepšování procesů a zvyšování efektivity.
  • Komunikativní úroveň AJ (úroveň B2).
  • Zkušenosti s vedením školení a workshopů.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost motivovat ostatní.

Nabízíme:

  • Přátelský přístup a podpora kolegů při Vašem zapracování
  • Kariérní růst
  • Školení
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištěn
  • Stravenky (e-stravenku) v hodnotě 150,- Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevové programy při nákupech spotřebního zboží
  • Zvýhodnění tarify na volání
  • Zdravotní volno (sick day)
  • Sociální program
  • Jazykové kurzy (AJ) v rámci pracovní doby s rodilým mluvčím
  • Firemní akce
  • Volné vstupy na plovárnu

Firma: RECRUITMENT FACTORY s.r.o.

Kontakt: Aleš Velísek
Vavrečkova 5262
760 01 Zlín

Telefon: +420605241222

Místo práce: Slavičín