Lékař /ka - Alergolog/Imunolog

Hledáme Lékaře/Lékařku do soukromé Alergologicko-Imunologické kliniky

Požadujeme:

  • Odborná praxe a specializace v oboru
  • Spolehlivost
  • Základy anglického jazyka
  • Znalost aktuálních léčebných postupů a metod v alergologii a imunologii
  • Schopnost pracovat s diagnostickými přístroji a technologiemi
  • Ochota účastnit se odborných seminářů a školení

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za přesné a včasné diagnostikování a ošetření pacientů, plánování další léčby
  • Informování pacientů o zdravotním stavu a léčebných možnostech
  • Spolupráce s lékařským i administrativním týmem
  • Vedení a aktualizace zdravotní dokumentace pacientů v souladu s platnými předpisy
  • Provádění a interpretace alergologických testů / imunologických vyšetření
  • Účast na odborných konferencích a seminářích za účelem udržení aktuálních znalostí v oboru

Nabídka:

  • Práce v moderně vybavené a příjemné ambulanci
  • Zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, příspěvek na rekreaci, sport nebo kulturu, stravenky, příspěvek na životní pojištění, zdravotní péče pro zaměstnance a jejich rodiny)
  • Podpora v dalším odborném rozvoji a vzdělávání
  • Stabilní a pravidelná pracovní doba
  • Nadstandardní platové podmínky + bonusy

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Praha