Logistický koordinátor - Zajímavá mzda, příspěvek na dopravu (M/Ž)

Zabýváme se zajištěním logistiky a přepravy čerstvých potravin a jsme klíčovým hráčem v oblasti čerstvých produktů, především v rámci českého trhu.

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příjemné pracovní podmínky
  • Podpora osobního rozvoje
  • Neformální firemní kultura
  • 25 dní dovolené
  • Zázemí stabilní firmy
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • E-benefity
  • Prémie
  • Sick days

Co vás čeká

  • kontrola zásob domácího skladu i skladů zákazníka
  • plánování pohybu zboží, inbound/outbound
  • komunikace se skladem, dispečery, nákupním oddělením
  • denní reporting
  • vytváření týdenních plánů a jejich každodenní aktualizace
  • analyzování KPI ukazatelů spojených s logistickým plánováním
  • komunikace v rámci týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistika nebo ekonomie
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • předešlé zkušenosti v logistice
  • komunikativnost a týmový hráč
  • ochotu pracovat na směny – ranní, odpolední, víkendy 1x za měsíc

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Angličtina - Středně pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Simona Novotná

Telefon: 606048202

Kód: 2000358777

Místo práce: Benešov, Příbram, Praha, Jihlava, Chrudim, Čáslavsko, Říčany, Kutná Hora

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele