HR MANAGER - relokační balíček

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Chcete být součástí prestižní mezinárodní automotive společnosti s dlouholetou tradicí a stabilním růstem? Hledáme zkušeného HM Managera, který se připojí k profesionálnímu týmu v moderním závodě v Písku a bude klíčovou postavou v oblasti řízení lidských zdrojů. Na této pozici budete odpovědní za koordinaci HR procesů, nábor talentů a rozvoj zaměstnanců v souladu s firemními cíli.

Naše nabídka:

  • odpovídající fixní mzda + roční bonus
  • relokační balíček pro kandidáty mimo region
  • služební vůz
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další motivující benefity v rámci společnosti

Váš profil:

  • zkušenost s HR řízením, ideálně ve výrobní společnosti (automotive je výhodou)
  • výbornou znalost pracovního práva a HR legislativy
  • schopnost pracovat s moderními HR systémy a procesy
  • skvělé komunikační a organizační schopnosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)
  • uživatelská znalost MS Office, zvlášť Excel (příprava prezentací, dat, statistik apod.)

Vaše náplň práce:

  • strategické řízení HR aktivit v rámci závodu s důrazem na efektivitu a optimalizaci procesů
  • vedení HR teamu
  • nábor a onboarding nových zaměstnanců (spíše klíčové role), včetně úzké spolupráce s manažery jednotlivých oddělení
  • vytváření a implementaci programů pro rozvoj zaměstnanců, školení a vzdělávání
  • zajištění souladu HR procesů s místní legislativou a globálními standardy společnosti
  • aktivní podíl na budování pozitivní firemní kultury a zlepšování pracovního prostředí
  • komunikace a spolupráce s centrálou společnosti na globálních HR projektech

Trenkwalder a.s.

Barbora Jakešová

Kostelní 8 České Budějovice 37004

Mobil: +420731695233

Email: b.jakesova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000007yaChQAI

Místo práce: Písek

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele