MANAŽER KVALITY | TÁBORSKO | až 90 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pro strojírenskou firmu na Táborsku hledáme MANAŽERA/KU KONTROLY KVALITY. Pokud se domluvíte anglicky nebo německy, máte zkušenosti z prostředí kontroly kvality a vedení týmu pro Vás není úplná novinka, rádi se s Vámi potkáme! :)

Pracovní náplň

  • vedení týmu (cca 25 lidí)
  • řízení agendy spojené s reklamacemi
  • kontrola výrobní kvality
  • spolupráce při zadávání nových projektů
  • zajišťování interních i externích auditů
  • vzorkování nových výrobků
  • vedení meetingů za účelem vyřízení závad
  • reporty

NABÍZÍME

25 dní dovolené

Stravenky

Benefitní karta

Letní a vánoční prémie

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Komunikativní angličtina nebo němčina (B2)
  • Znalost systému ISO 9001, IATF 16949
  • Znalost metod kvality (např. 5S, VDA 6.5, 6.3, FMEA, 8D)
  • Pracovitost, samostatnost

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)
  • němčina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 389 502 940

Kód: 7-10-409387

Místo práce: Tábor

Plat: 65000 - 90000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele