Manažer projektu

Hledám zkušeného uchazeče pro řízení projektů v automotive (Tier 2). Pokud máte praxi na podobné pozici, rádi do práce vnášíte vlastní iniciativu a nápady, chcete věci posouvat a vymýšlet nové možnosti, je tato pozice určena přímo Vám!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení projektu od A do Z
  • řízení a koordinace členů týmu za jednotlivá oddělení
  • práce s metodami řízení projektů
  • řízení změn, hlídání termínů a hladkého průběhu projektu
  • spolupráce napříč společností
  • jednání se zákazníky i dodavateli

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické, elektro)
  • praxe v projektovém řízení v automotive
  • komunikativní angličtina
  • znalost nástrojů potřebných k úspěšnému řízení projektu
  • řp. B (aktivní řidič)
  • skvělé organizační a vyjednávací schopnosti
  • práce na PC (uživatelsky - Office, MS project)
  • pečlivost a schopnost dotahovat věci

NABÍZÍME

  • stabilní práci na atraktivních projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • flexibilní pracovní dobu s možností HO
  • benefitní systém (Cafeterie)
  • příspěvek na penzijko
  • možnost dalšího vzdělávání

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Barbora Sýkorová
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: +420 727 807 686
+420 727 807 686

Kód: 57148

Místo práce: Pardubice

Plat: 70000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele