Manažer pro rozvoj a změnové procesy - Zajímavé platové ohodnocení (M/Ž)

Jsme klíčovým partnerem v oblasti distribuce energie pro automobilový průmysl a poskytujeme řešení na míru od prvotního návrhu až po sériovou výrobu. Jako globální lídr nabízíme nejvyšší úroveň kvality a inovativní produkty.

Co vám můžeme nabídnout

  • Atraktivní finanční odměna
  • 25 dní dovolené
  • Zázemí stabilní firmy
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • E-benefity
  • Prémie
  • Moderní pracovní prostředí
  • Penzijní připojištění
  • Odměna za pracovní výročí

Co vás čeká

  • Kontrola, ověřování a publikování výkresové dokumentace podle interních směrnic
  • Vytváření kusovníků výrobků a následná distribuce informací v rámci závodu
  • Návrhy inovativních řešení pro design a výrobní procesy
  • Zpracování požadavků pro založení IMDS finálního produktu
  • Zadávání a správa dat o životním cyklu dílů a finálních produktů
  • Kontrola a srovnání designových verzí komponentů a finálních výrobků
  • Zadávání kmenových dat pro potřeby konstrukčního, projektového a vzorkovacího oddělení v interním systému
  • Administrativní podpora při řízení a správě dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Proaktivní přístup při řešení úkolů a jednotlivých kroků vedoucích k dosažení cíle
  • Zkušenosti s elektronickým zpracováním dat – znalost MS Office, MS Project, AutoCAD, XPPS (výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota rozvíjet se a osvojovat si nové dovednosti
  • Flexibilita, odolnost vůči stresu, rozhodnost a orientace na dosažení cíle s důrazem na projektové vedení

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Angličtina - Mírně pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Simona Novotná

Telefon: 606048202

Kód: 2000355672

Místo práce: Chomutov, Bílina, Ústí nad Labem, Teplice, Litvínov, Most, Jirkov

Poznámka: vhodné pro absolventy

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele