Manažer/ka zakázek – Praha a okolí

Jsme zavedená rodinná firma OLMAN SERVICE s r.o., uklízíme již 32 let.

Nyní do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který/rá převezme péči o naše zakázky v Praze a okolí.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci v prosperující společnosti.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem
  • kontrola pracovišť
  • zajištění a plánování služeb
  • příprava podkladů ke mzdám
  • zásobování pracovišť hygienickým a dezinfekčním materiálem
  • v případě potřeby zajištění mimořádného úklidu

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost PODMÍNKOU
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • znalost práce s PC
  • příjemné vystupování, smysl pro pořádek
  • samostatnost, spolehlivost
  • zkušenost s prostředím úklidové firmy VÝHODOU

Nabízíme:

  • práce na HPP, plný úvazek
  • fixní mzda plus výkonnostní složka mzdy
  • mobilní telefon pro soukromé účely
  • k dispozici firemní automobil po zaškolení
  • stravenky po zkušební době

Pro bližší informace volejte tel. 771 257 981 / Po-Pá / 8:00-12:00 hod., nebo pište na praha@olman.cz spolu se zaslaným životopisem.

Firma: OLMAN SERVICE s.r.o.

Kontakt: Lada DONÉ
Jakuba Obrovského 228/1a
635 00 Brno - Bystrc

Telefon: 730186797

Místo práce: Praha a okolí

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp