Manipulant/ ka ve výrobě

Firma Zlín Precision s.r.o. se zahraniční účastí zabývající se výrobou plastových komponentů v oblasti automotive hledá do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • zajišťování zásobení jedoucích linek příslušným materiálem
  • manipulace s materiálem, obaly a výrobky na dílně a ve skladu

Požadavky:

  • samostatnost
  • flexibilita
  • spolehlivost
  • přiměřená fyzická zdatnost - vhodné pro muže

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • mzda od 150,- Kč za hodinu + příplatky + odměny
  • penzijní připojištění
  • stravenkový paušál 100 Kč
  • volnočasové poukázky
  • firemní akce

Místo pracoviště: Zlín – průmyslová zóna Příluky , 3 - směnný provoz

Své životopisy zasílejte na adresu: m.cizmarova@zlin-precision.cz.

Firma: Zlín Precision s.r.o.

Kontakt: Mária ČIŽMÁROVÁ
U Tescomy 247
760 01 Zlín

Telefon: 577057048

Místo práce: Zlín

Poznámka: vhodné pro absolventy