MANUÁLNÍ TESTER

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Z obyčejných měst děláme Smart Cities.

Vývoj řízení křižovatek, parkovacích navigačních systémů nebo dokonce weigh-in-motion technologií je živá a akční záležitost. Díky těm správným kódům dokážeme detekovat stav povrchu vozovky a upozornit na riziko aquaplaningu nebo náledí.

Baví vás technologie a aplikace a máte neomezenou představivost? Pracujte na projektu zařízení světelné signalizace.

V týmu máme jednoho testera a hledáme dalšího seniora - člověka, který je pečlivý a chce vnést do testování řád.

Náplň práce

  • Psaní testovacích scénářů k produktu
  • Integrační a systémové testování
  • Analýza nalezených závad a spolupráce s oddělením Vývoje SW, HW i Technickou podporou
  • Potřebujeme člověka, který tráví rád čas v kanceláří, než na HO.

Nabízíme

  • Možnost realizovat své nápady
  • Motivující pracovní prostředí a možnost seberealizace
  • Práce na celosvětově užívaných zařízeních
  • Tým nadšenců, kteří jsou do práce zapálení
  • Podpora a možnost samostatného rozhodování.
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Požadujeme

  • Zkušenosti s manuálním testováním produktů
  • Znalost SQL a správa Windows a Linux
  • Zkušenosti s programování nebo elektrotechniky
  • Chladnou hlavu, analytické a logické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Denisa Janatová
Palác Magnum
Orlí 36
602 00 Brno

Kód: 60537

Místo práce: Zlínský kraj