Marketingový specialista junior/senior

Naše společnost se dlouhodobě zabývá službami v oblasti facility managementu, převážně ostraha a úklid budov.

Jsme rychle se rozvíjející vzdělávací skupina soukromých škol, která se chce posunout o kus dál a začít budovat samostatné marketingové oddělení.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Co vás čeká:

  • Vytváření a implementace marketingové strategie, tvorba marketingového plánu vč. rozpočtu
  • Zajištění pravidelných akcí, koordinace externích i interních spolupracovníků
  • Kompletní správa PPC kampaní v Google Adds a Sklik
  • Google Analytics reporting
  • Správa obsahu webu vč. SEO
  • Brand management
  • Spolupráce s externími specialisty

Nabízíme:

  • Podporu vašich nápadů a kreativity
  • Možnost práce z domova a flexibilní možnosti časového nasazení
  • Práci na HPP
  • Úvazek 0,51
  • Podporu profesního růstu a seberealizace
  • Místo výkonu práce Praha
  • Přátelský, respektující a novátorský přístup vedení škol

Potřebujeme:

  • Vzdělání nebo praxi v oboru min. 3 roky
  • Aktivní znalost marketingových SW
  • Perfektní znalost češtiny
  • Kreativitu a komunikativnost
  • Proaktivitu a spolehlivost
  • Schopnost samostatně řídit svěřené projekty
  • Týmového hráče, hledajícího optimální řešení

Vaše CV očekáváme na: kariera@iffacility.cz

Firma: IF FACILITY a.s.

Kontakt: Miroslava Floriánová
Floriána Nováka 3
796 01 Prostějov

Telefon: 774 899 528

Místo práce: Praha 8 Libeň