MECHANIK ELEKTRO | PRO ABSOLVENTY | AŽ 35 000 KČ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

JSI ABSOLVENTEM TECHNICKÉ ŠKOLY?

CHCEŠ ROZJET SVOJI KARIÉRU JAKO ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ?

Významná mezinárodní společnost se sídlem na Havlíčkobrodsku hledá do svého kolektivu pracovníky v oboru elektro.

Náplň práce

  • údržba průmyslových strojů a robotů

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • Cafeterie
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • ostatní bonusy a prémie

POŽADUJEME

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání (obor elektro)
  • vyhláška 50 § 5
  • praxe výhodou, NE PODMÍNKOU
  • znalost průmyslové automatizace
  • svářečský průkaz výhodou, NE PODMÍNKOU
  • samostatnost, časová flexibilita
  • ŘP sk. B

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 138-10-407749-3

Místo práce: Havlíčkův Brod

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele