MECHANIK značek HONDA, Husqvarna, Atlas Copco (39-41.000 Kč)

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Společnost MANEK stavební stroje spol. s r.o. v Olomouci, hledá vhodného kandidáta na pozici:MECHANIK značek HONDA, Husqvarna, Atlas Copco (39-41.000 Kč)

Náplň práce:• pravidelný servis a opravy malé a střední značkové stavební mechanizace• předprodejní servis nových strojů

Požadujeme:• výuční list v oboru mechanik, popř. blízkém oboru• řidičský průkaz skupiny B• svářečský průkaz výhodou• samostatnost, pozitivní přístup

Nabízíme:• práci na hlavní pracovní poměr v menším mladém kolektivu• práce na čisté moderní dílně• přátelský kolektiv• stálou mzdu (fix+prémie+stravenkový paušál)• pevnou pracovní dobu bez přesčasů• zázemí v prostředí moderní a stabilní společnosti• zaškolení

• Místo výkonu práce: Olomouc

Charakteristika firmy:Autorizovaný prodej a servis menších stavebních strojů značky HONDA, Husqvarna, Atlas Copco.Společnost s 30letou tradicí.

Mzda:39-41.000 Kč + stravenkový paušál

Kontakt:Kateřina Šteffková732 979 149

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Michaela Hamplová, DiS.

Telefon: +420 725 708 882

Místo práce: Olomouc