Metodik (elektronické) spisové služby

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Náplň:

  • Možnost podílet se na zavedení systému elektronické spisové služby a nastavení nových procesů spojených s elektronickou spisovou službou u největšího zaměstnavatele v Ústeckém kraji
  • Metodické řízení a dohled nad výkonem spisové služby, vytváření metodik a souvisejících interních předpisů, metodická podpora a školení v oblasti spisové služby a archivnictví, komplexní zajištění agendy správy dokumentů, odpovědnost za nastavení a dodržování interních a externích postupů, komunikace a součinnost se Státním oblastním archivem v Litoměřicích, dodržování pravidel GDPR.
  • Koordinace digitalizace pracovních procesů s dokumenty z pohledu spisové služby
  • Sledování legislativy v oboru spisové služby, uvádění změn do praxe
  • Kontrolní činnost v rámci elektronické spisové služby

Požadavky:

  • Ukončení minimálně středoškolské vzdělání (vzdělání v oboru archivnictví výhodou)
  • Znalost příslušné legislativy – zejm. zákon č. 499/2004 Sb., vyhlášky 259/2012 Sb., národního standardu pro elektronické systémy spisové služby
  • Prokazatelnou znalost v daném oboru včetně práce s informačním systémem spisové služby (vítány zkušenosti s vedením spisové služby v rámci zdravotnických zařízení)

Nabízíme:

  • pracovní poměr s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, nadstandartní pokoje v případě hospitalizace, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, zvýhodněná roční síťová zaměstnanecká jízdenka Dopravy Ústeckého kraje, závodní stravování, slevy na služby či produkty u vybraných partnerů)
  • nástup možný ihned
  • plný úvazek

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Hana Pithartová
Sociální péče 3316/12a
400 11 Ústí nad Labem

Místo práce: Ústí nad Labem