Metrolog ve zdravotnictví

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Krajská zdravotní, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce

Metrolog- Oddělení metrologie

místo výkonu práce nemocnice Krajské zdravotní, a.s.

Požadujeme:

  • bakalářské studium technického zaměření, případně středoškolské vzdělání technického zaměření s min. 5-letou praxí
  • znalost zákona o metrologii
  • znalost legislativy o zdravotnických prostředcích výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Windows,  Google Chrome, Microsoft Edge atd.)
  • znalost SAP výhodou
  • praxe v oblasti zajištění servisních služeb, administrativy, nákupu
  • znalost zákona o veřejných zakázkách výhodou
  • schopnost týmové spolupráce
  • schopnost práce ve stresu
  • zájem o zdravotnickou techniku a metrologii
  • odpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • organizační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič
  • kultivované jednání se zdravotnickým i nezdravotnickým personálem
  • souhlas k využití osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, o ochraně osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení

Hlavní náplň činnosti:

  • vedení a evidence dokumentace v oblasti metrologie dle platné legislativy
  • nastavení a hlídání pravidelných metrologických kontrol u jednotlivých měřidel v o.z. na zdravotnických i nezdravotnických odděleních
  • monitoring měřidel v celém cyklu jeho životnosti
  • přímý kontakt s klinickými pracovišti
  • zajišťování celého procesu metrologických úkonů jednotlivých měřidel

Nabízíme:

  • zaměstnání v dynamicky se rozvíjející a stabilní společnosti
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu
  • roční síťová zaměstnanecká jízdenka Dopravy Ústeckého kraje
  • místo výkonu práce nemocnice Krajské zdravotní, a.s.
  • penzijní připojištění
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na dovolenou
  • zvýhodněná Multisport karta

Kontakt:   Ing.       Yveta Mahnertová

                  Tel.:       +420 731 535 640

                  Email :   Yveta.Mahnertova@kzcr.eu

Místo práce: Ústí nad Labem