Mistr/ mistrová výroby

Firma Zlín Precision s.r.o. se zahraniční účastí zabývající se výrobou plastových komponentů v oblasti automotive hledá do svého pracovního týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Náplň práce

  • Zajišťování plnění výrobních plánů
  • Tvorba nových a kontrola zavedených úkolových norem
  • Spolupráce při plánování výroby
  • Kontrola dodržování pravidel systémů řízení kvality
  • Spolupráce na přípravě a implementaci nových projektů a pracovních postupů
  • Plánování a organizace personálů ve výrobě
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Reporting

Požadavky

  • Min. SŠ technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni B2
  • Zkušenosti v oblasti vstřikování plastů - výhodou
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti – výhodou
  • Schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Součást stabilní a prosperující společnosti
  • Motivujíci mzdové ohodnocení
  • Finanční bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na zdravotní péči, kulturu a volný čas
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Služební mobil, notebook ...
  • Odborné vzdělávání a školení
  • Nástup dohodou

Firma: Zlín Precision s.r.o.

Kontakt: Mária ČIŽMÁROVÁ
U Tescomy 247
760 01 Zlín

Telefon: 577057048

Místo práce: Zlín-Lužkovice