Mistr/ová ve výrobní polečnosti

O nás

Máš zkušenosti s vedením týmu ? Jsi precizní a máš pocit, že je již ten správný čas na změnu ? Pošli Nám svůj životopis...

Hledáme novou posilu do středně velké výrobní společnosti zaměřené na oblast obalových materiálů, především výrobu bublinkové a hladké folie.Klademe velký důraz na naše spokojené zaměstnance, kterých si vážíme, protože víme, že bez nich to nejde.

Náplň práce

vedení menšího kolektivu výrobního týmudohled nad kvalitou výroby a pracovními postupykoordinace výrobního programuPožadavkypožadované vzdělání SŠ s maturitoutechnické myšlenímanuální zručnostzkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti organizační schopnostiznalost práce na PCdobrý zdravotní stav třísměnný provoz (Po - Pá)

Nabízíme:

zajímávé finanční ohodnoceníuplatnění v prosperující společnostipřátelský menší kolektivpříjemné pracovní prostředí nové výrobní halypříspěvek na dovolenoupříspěvek na závodní stravovánípříspěvek na vitamínybezlimitní konzumace kvalitní kávy zdarmamimořádné odměny před Vánocemi

Místo výkonu práce :

Nížkovice (4 km od Slavkov u Brna)nástup možný ihnedvhodné i pro absolventy

Firma: HB pack s.r.o.

Kontakt: Michaela Forman
Zemědělská 455
664 84 Zbraslav

Telefon: 725182471

Místo práce: Nížkovice