MISTR NA ÚDRŽBĚ (40 - 55.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Hledáme nového kolegu, který si dokáže vytvořit přirozenou autoritu a prostředí ve strojírenství mu není cizí. Pokud se dokážete samostatně rozhodovat a máte vztah k technice a strojům, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici

Náplň práce

  • Organizovat opravy a zajišťovat náhradní díly s podporou ostatních oddělení
  • Plánovat a řídit rozsáhlé opravy, roční kontroly a preventivní údržbu
  • Správa spotřeby náhradních dílů
  • Sledování termínu a plánu oprav
  • Komunikace s interními i externími partnery
  • Rozdělovat a řídit práce včetně kontroly jejich provedení

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13 plat
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/premie
  • Lokalitu: Semily

Požadujeme

  • SŠ technického směru (mechanika/elektro)
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • Alespoň 2 roky praxe ve strojírenství
  • Schopnost efektivního a samostatného rozhodování
  • Férové jednání
  • Zkušenosti z údržby VÝHODOU

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Monika Siwá
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 734713290

Kód: 58293

Místo práce: Liberecký kraj