Mistr vodovodů Turnov

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. zásobuje pitnou vodou 1,1 mil. obyvatel na území Libereckého a Ústeckého kraje. Délkou provozovaných sítí je největší společností v ČR.

Nabízíme

  • Pracovní místo Mistra vodovodů,
  • první rok smlouva na dobu určitou,
  • nástupní mzdu 48 500 Kč měsíčně, po zapracování možnost navýšení podle interního mzdového předpisu,
  • prémie 12 % čtvrtletně dle hodnocení stanovených ukazatelů pro pracovní  pozici,
  • důsledné dodržování pracovněprávních předpisů a kolektivní smlouvy,
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Benefity

  • Příspěvek na stravování / stravenková karta,
  •  5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů zdravotního volna,
  • příspěvek na životní a penzijní připojištěníaž 1 100 Kč měsíčně,
  • nadstandardní lékařská péče,
  • telemedicína poskytovaná i pro rodinu,
  •  rekreace v podnikových zařízeních,
  • letní tábor pro děti zaměstnanců,
  • zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu,
  • 13. a 14. mzda a možnost odměn.

Co vás čeká

  • Zajišťování výroby a distribuci pitné vody,
  • plnění výkonových ukazatelů stanovených provozní/koncesní smlouvou majitelem VHI,
  • provádění oprav na vodárenském majetku,
  • organizace průběžného vyvážení odpadů vzniklých při poruchách, investičních akcích a rekonstrukcích,
  • organizace výměny měřidel,
  • vykonávání provozní evidence včetně archivace dokumentace,
  • zpracování požadavků na vydání provozních chemikálií, materiálu a LTO,
  • plánování preventivní údržby,
  • vykonávání pohotovostní služby dle stanoveného harmonogramu.

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání – ideálně vodní hospodářství, nebo jiný technicky zaměřený obor,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • umění vyjednávat a vést,
  • práce na PC (MS Office, GIS, Korund).

Výhodou

  • Místní znalost oblasti Turnovska.

Firma: Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Kontakt: Bc. Rumjana LINHARTOVÁ
Přítkovská 1689/14
415 50 Teplice

Telefon: 724681680

Místo práce: Turnov