MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ | 68.000 Kč

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro úspěšnou účetní kancelář, externího zpracovatele mezd, hledáme Mzdová/ý účetní.

Náplň práce:

Zastřešení personální agendy klientů, příprava a zpracování personálních dokumentů zaměstnanců klientů, zpracování mezd, tvorba plánu směn, výpočty vyrovnávacích období, výpočty srážek z mezd, účast na kontrolách OSSZ, ZP a inspektorátu práce, komunikace se zástupci klientů, exekutory a insolvenčními správci, roční zúčtování daní a prohlášení poplatníků k dani.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 5. letou praxi v oblasti mzdového účetnictví
  • znalost mzdové legislativy a souvisejících předpisů
  • pečlivost, samostatnost i práci v týmu
  • dobré komunikační schopnosti
  • práci v personálním a mzdovém SW
  • dobrou znalost Word a Excel
  • VÝHODOU znalost AJ
  • ŘP skupiny B
  • prokazatelné reference
  • přivítáme foto

Nabízíme:

  • pracovní poměr
  • nástup 1.12.2024 nebo dle dohody
  • nástupní mzdu 60 - 68.000 Kč
  • vývoj mzdy až 75.000 Kč dle výsledků
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost občasné Home Office
  • notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • stravenkový paušál, různé příspěvky
  • zázemí úspěšné společnosti s tradicí

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: PhDr. Markéta Šnýdrová, PhD.

Telefon: 606057607

Kód: 614

Místo práce: Olomouc