Mzdová/ý účetní - Praha 9 - Libeň/Vysočany

Požadujeme:

  • Zkušenosti na pozici mzdové účetní / mzdového účetního - zpracování 300 mezd (HPP, DPP, DPČ)
  • Znalost aktuální legislativy a daňových předpisů
  • Výborné organizační schopnosti a pečlivost
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Skvělé komunikační dovednosti

Nabídka:

- stabilní a dlouhodobou pracovní pozici

- mezinárodní společnost, která je jedničkou ve svém oboru

- skvělé a pohodové kolegy/yně

- zastávku MHD 2 minuty od kanceláře

- 5 týdnů dovolené

- 13. plat

Pracovní náplň:

Mezinárodní společnost hledá zkušenou a odpovědné mzdové účetní, jenž bude mít na starosti komplexní zpracování mezd, jejich výpočet a kontrolu. Práce zahrnuje i přípravu různých reportů a analýz, které jsou klíčové pro efektivní řízení lidských zdrojů a finančního plánování.

Jako mzdový/á účetní budete úzce spolupracovat s odděleními napříč celou firmou, abyste zajistili správný a včasný výpočet mezd podle aktuální legislativy a interních pravidel. Budete se také podílet na implementaci nových systémů a procesů, které mají za cíl optimalizovat mzdovou agendu a přinést vyšší efektivitu do každodenní práce.

Hledáme někoho s důkladným pochopením mzdové problematiky a zkušenostmi v oboru, kdo je schopen pracovat samostatně i v týmu, s výbornými organizačními schopnostmi a pečlivostí. Schopnost komunikovat s lidmi na různých úrovních organizace a udržovat vysokou úroveň důvěrnosti je klíčová.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Praha