Nabídkář/ka slaboproudých systémů

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Našim klientem je přední vývojářská společnost v oblasti moderních bezpečnostních technologií

Naše nabídka:

  • zázemí jedné z nejvýznamnějších společností ve svém oboru
  • zajímavá práce ve stabilním kolektivu
  • možnost odborného rozvoje v oboru
  • zaměstnanecké benefity (13. mzda, 5 týdnů dovolené, karta MultiSport, firemní dny, čtvrtletní a roční odměny, stravenkový paušál, pojištění odpovědnosti)

Váš profil:

  • vzdělání: SŠ elektrotechnického směru
  • zkušenosti s bezpečnostními systémy jako PZTS, EPS, DVS, EKV
  • znalost práce s PC a MS Office na uživatelské úrovni
  • smysl pro detail a schopnost číst technickou výkresovou dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B.

Vaše náplň práce:

  • tvorba rozpočtů a cenových kalkulací pro slaboproudé bezpečnostní technologie
  • výběr adekvátní technologie pro nabídky
  • jednání s dodavateli: Budete řídit poptávková řízení a komunikovat s klíčovými dodavateli
  • spolupráce s projektanty, obchodníky, nákupčími a technickou podporou ohledně zpracování rozpočtu
  • finální kontrola a kompletace nabídek

Trenkwalder a.s.

Jan Petříček

J. Babáka 11, budova H Brno 60200

Mobil: +420725475371

Email: j.petricek@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000006vVN4QAM

Místo práce: Praha

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele