NÁKUPČÍ S AJ| šance pro absolventy!

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru a hledáš novou pracovní výzvu? Hovoříš plynule anglicky? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:

  • zadávání a správa objednávek v moderním interním systému
  • pravidelná komunikace s dodavateli (českými i německými)
  • spolupráce napříč odděleními
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vyjednávání nákupních podmínek, zahrnující cenu, množství, kvalitu produktů apod.

NABÍZÍME

  • 13. plat
  • náborový příspěvek ve výši 25 000 Kč
  • dovolená navíc dle odpracovaných let
  • stravenkový paušál 85kč/den
  • služební telefon a firemní tarif

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického, technického směru)
  • znalost AJ alespoň na úrovni B2 (slovem i písmem - komunikace s dodavateli)
  • pokročilá znalost MS Office
  • komunikační a organizační dovednosti
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 584 108 780

Kód: 12-20-409201-1

Místo práce: Zlínský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele