NÁKUPČÍ SPECIALISTA | SPOTŘEBNÍ MATERIÁL | AŽ 80 TISÍC

Hledáme NÁKUPČÍHO se zaměřením na SPOTŘEBNÍ MATERIÁL pro výrobní firmu na Vysočině!

Máte zkušenosti s nákupem a hledáte příležitost, která vám umožní vyvážit pracovní a osobní život? Přidejte se k nám! Nabízíme kombinaci práce z domova s návštěvami kanceláře, a to až 50 % pracovní doby.

Hledáme někoho, kdo se bude podílet na udržitelném rozvoji, pracovat v mezinárodním týmu a využívat angličtinu pro komunikaci s kolegy i dodavateli. Ať už preferujete plný nebo zkrácený úvazek, přizpůsobíme se vašim potřebám :)

Co vás čeká

- Rozvoj a realizace nákupních strategií se zaměřením na optimalizaci nákladů, kvality a dodacích podmínek

- Plánování a implementace ročních plánů nákupu spotřebního materiálu

- Vyhledávání nových dodavatelů a posilování vztahů s těmi stávajícími

- Spolupráce s dodavateli na zavádění inovací a udržitelných řešení

- Vyjednávání smluvních podmínek a zajištění výhodných dohod

- Rozhodování o klíčových otázkách nákupu a správy spotřebního materiálu

- Využívání e-sourcing nástrojů (e-tendry, e-aukce) pro efektivní nákupní procesy

POŽADUJEME:

  • Praktické zkušenosti v oblasti nákupu, ideálně v sektoru spotřebního materiálu

- Perfektní AJ, min. B2 - komunikace jak s kolegy tak s dodavateli

- Výborné vyjednávací schopnosti a orientace na výsledek

- Znalost e-sourcing nástrojů

- Schopnost samostatně řídit projekty a rozvíjet dodavatelské vztahy

- Zájem o udržitelnost a ekologické přístupy v nákupu

- Znalost MS Office - především Excel

NABÍZÍME:

  • Motivující mzda

- Možnost zkráceného i celého úvazku

- Flexibilní pracovní doba

- Možnost pracovat až polovinu času z domova

- Práce na smysluplných projektech v oblasti udržitelných řešení

- Možnost profesního růstu a rozvoje

- 25 dní dovolené

- Finanční bonusy a benefity

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Kafeterie

- Příspěvek na dopravu

- Stravenky

Firma: Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Kontakt: Veronika Dobrovolná
Žižkova 1683/13
586 01 Jihlava

Telefon: 420734845600

Kód: 621

Místo práce: Havlíčkobrodsko

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Plat: 65000 - 80000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele