OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA - NÁTĚROVÉ HMOTY

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost z oboru nátěrových hmot pro průmysl, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Obchodně technický specialista s AJ nebo NJ - nátěrové hmoty.

Náplň práce:

Zavádění nových produktů na trh, podpora při aplikaci nátěrů, adaptace produktů aplikačním podmínkám zákazníka, udržování kontaktů se zákazníky, poskytování poradenství pro zvýšení efektivity procesů, koordinace technických a obchodních aktivit, reporting.

Oblast působení: celý region Čechy

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ technický obor
  • NUTNÁ praxe v odvětví nátěrových hmot / lakování
  • dobrou znalost AJ nebo NJ
  • aktivitu a flexibilitu
  • chuť učit se a často cestovat
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • přivítáme foto a reference

Nabízíme:

  • pracovní poměr
  • nástup ihned, dle dohody
  • odpovídající nástupní mzdu (info konzultant)
  • vývoj mzdy, roční bonusy
  • automobil, notebook, mobilní telefon
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a další benefity
  • zaškolení v zahraniční centrále
  • stabilitu a příjemné pracovní prostředí
  • zázemí renomované zahraniční společnosti

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: Mgr.Tereza Raisová,PhD.

Telefon: 724718287

Kód: 608.3

Místo práce: Mladá Boleslav