Obchodní manažer

Jsme strojírenská firma s více jak 30 letou tradicí na trhu. Máme zázemí, na které se můžete spolehnout. Využíváme svou odbornost, kreativitu i zkušenosti a hledáme vždy nejlepší řešení. Na kontě máme už kus historie v podobě 10 000 úspěšných projektů. Na těch dalších se můžete podílet s námi.

Hledáme obchodního reprezentanta pro získávání nových obchodních partnerů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • hledat a kontaktovat nové obchodní partnery
  • prezentovat naší firmu novým klientům
  • propagovat naše služby
  • budete často v terénu
  • předání podkladů od nově získaných klientů ke zpracování našemu senior obchodníkovi

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • reprezentativní vystupování
  • výborné komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • praxe není důležitá, stačí selský rozum
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • práce s PC

NABÍZÍME:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • flexibilní pracovní dobu
  • bohatý systém zaměstnaneckých výhod
  • služební auto
  • zajímavé motivační finanční ohodnocení

Firma: PME spol. s r.o.

Kontakt: Dagmar BUDAŘOVÁ
Kojetínská 3298/83
750 02 Přerov

Telefon: 608723482

Místo práce: Přerov