OBCHODNÍ MANAŽER | AUTO | VYSOČINA A JIŽNÍ MORAVA

Hledáme energického MANAŽERA OBCHODNÍCH TÝMŮ, který se ujme vedení našich poboček na Vysočině a v Jihomoravském kraji.

Budete mít na starost koordinaci a rozvoj obchodních aktivit v dobře fungujících týmech s dlouholetými zkušenostmi. Vaším úkolem bude řídit prodejní aktivity a zároveň budovat vztahy s důležitými zákazníky, zejména v B2B segmentu. Potřebujeme silné lídrovské schopnosti a ochotu vést tým k dosažení a překonání obchodních cílů :)

Jste člověk s tahem na branku a máte rádi práci v terénu? Orientujete se ve stavebnictví? Přidejte se k nám a pomozte nám posouvat hranice našich obchodních úspěchů!

Co vás čeká

- Rozvíjení a udržování vztahů – Budování a prohlubování vztahů s partnery i zákazníky zejména v B2B segmentu, ale i B2C

- Řízení prodejních aktivit – Zodpovědnost za řízení a implementaci prodejních strategií ve svěřeném regionu s cílem dosažení obratových cílů poboček

- Podpora obchodního týmu – Aktivní podpora a motivace obchodních týmů na Vysočině a Jihomoravském kraji

- Konzultace a terénní podpora – Vyjížďky do terénu s týmem, účast na obchodních jednáních a poskytování poradenství

- Pravidelné vyhodnocování cílů – Vyhodnocování obchodních plánů a cílů na měsíční, pololetní a roční bázi

- Implementace standardů – Zajištění dodržování firemních standardů a procesů napříč obchodními týmy

POŽADUJEME:

  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního nebo strojního zaměření a

- Orientace ve stavebnictví

- Schopnost vedení týmu

- Strategické myšlení a plánování

- Výborné komunikační schopnosti

- Znalost práce na PC

- Energičnost a nadšení

NABÍZÍME:

  • Možnost osobního a profesního růstu

- Služební automobil

- Flexibilní pracovní doba

- 25 dní dovolené

- Stravenky

- Telefon a notebook

- Stabilní zaměstnání ve společnosti s tradicí

Firma: Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Kontakt: Veronika Dobrovolná
Žižkova 1683/13
586 01 Jihlava

Telefon: 420734845600

Kód: 491

Místo práce: Jihlava

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele