Obchodní ředitel/ředitelka Prostějov

Naše společnost se dlouhodobě zabývá službami v oblasti facility managementu, převážně ostraha a úklid budov.

Na nově vytvořenou pracovní pozici hledáme obchodního ředitele/ředitelku. Vaší úlohou bude vytvářet a implementovat obchodní strategie, rozšiřovat naši působnost v oblasti facility služeb a prodeje zboží, získávání nových klientů a péče o naše současné zákazníky.

Vaším úkolem bude:

  • Analýza trhu a aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • Nastavování obchodních cílů a tvorba strategie
  • Dohled nad oslovováním potenciálních klientů a aktivní přístup
  • Udržování a rozvoj vztahů s našimi současnými klienty
  • Pravidelný reporting obchodních výsledků
  • Plnění strategických cílů společností

Očekáváme:

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání obchodního nebo ekonomického zaměření
  • Praxi v oblasti obchodu
  • Rychlá orientace na trhu a schopnost samostatně analyzovat data
  • Strategické myšlení a kreativitu
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Loajalitu a orientaci na výsledky
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu, práci na plný úvazek
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Pracoviště v Prostějově s působností v celé ČR
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Bonusový program

Vaše CV zasílejte na: kariera@iffacility.cz

Firma: IF FACILITY a.s.

Kontakt: Miroslava Floriánová
Floriána Nováka 3
796 01 Prostějov

Telefon: 774 899 528

Místo práce: Prostějov