Obchodní zástupce

Firma KL Techstage a.s. se sídlem v Újezdě u Brna zaměřená na zakázkovou kovovýrobu. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme divadelní a jevištní technologii pro kulturní a multifunkční zařízení v ČR i zahraničí. Doplňující výroba konstrukcí, dílců a komponentů pro stavebnictví, průmysl a obchod.

Náplň práce:

  • Provádí aktivně průzkumy trhu.
  • Spolupracuje při tvorbě propagačních materiálů, webové prezentace firmy a PR aktivit.
  • Aktivně oslovuje a komunikuje s potenciálními zákazníky.
  • Vyhodnocuje obchodní příležitosti a rizika.
  • Spolupracuje při vypracovávání nabídek, vede obchodní vyjednávání k uzavírání obchodních smluv.
  • Předání podkladů k zakázce dále do firmy tj. úseku realizace zakázky, technický úsek, spolupráce s vedením firmy.
  • Spolupráce při přípravě návrhů smluv.
  • Závěrečné hodnocení zakázek/obchodních případů.
  • Aktualizuje kompletní archiv referencí včetně foto a video-dokumentace.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru.
  • Min. 4 roky praxe jako obchodní zástupce v oboru strojírenství.
  • Analytické dovednosti.
  • Iniciativa a proaktivita.
  • Schopnost rozhodovat se.
  • Plánování a organizace obchodních schůzek.
  • Efektivní komunikace.
  • Uživatelskou znalost Microsoft Office.
  • Nutná znalost anglického jazyka (B1), další jazyk výhodou (nejlépe německý).

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v atraktivním oboru.
  • Měsíční plat 40 000 - 50 000 Kč.
  • Zázemí firmy s bohatými zkušenostmi a vlastním know-how (nejsme montovna).
  • Přátelské pracovní prostředí.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Odborné kurzy a školení.
  • Zaměstnanecké benefity.

Firma: KL Techstage a.s.

Kontakt: Marta ZÁVODNÍKOVÁ
Komenského 427
664 53 Újezd u Brna

Telefon: 704615140

Místo práce: Újezd u Brna