Nabídky práce do e-mailu

Obchodní zástupce – mlékárenský průmysl

Pro významnou výrobní a obchodní společnost, z oblasti laboratorních a diagnostických přístrojů pro potravinářství, hledáme kandidáta na pozici obchodního zástupce.

..a koho hledáme?

Absolventy VŠCHT v oboru zpracování a výroby potravin

Mlékárenské technology s obchodním duchem pro široké produktové portfolio - mlékárenské kultury, syřidla, enzymy, kaisenové známky, produkty pro povrchovou úpravu mlékárenských výrobků

Pracovní náplň:

Po zapracování očekáváme orientaci ve svěřených produktech a produktových řad – mlékárenské kultury, syřidla, enzymy, kaisenové známky, produkty pro povrchovou úpravu mlékárenských výrobků

Poskytování odborné a aplikační podpory směrem k zákazníkům jak vzdáleně, ale i osobně

Účast na odborných veletrzích v ČR i zahraničí

Ideální kandidátem jsi, pokud máš:

VŠ/SŠ chemicko-technologická, biotechnologie či molekulární biologie apod.

Orientaci a zkušenosti v oblasti ideálně mlékárenské výroby

Předchozí zkušenosti přímo v potravinářské výrobě nebo v laboratoři jsou výhodou

Dobrou znalost AJ (komunikace s dodavateli)

Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Jsi silná osobnost s tahem na branku, zapálenost pro obchod a potravinářskou výrobu

Jsi zaměření na produkt i na zákazníka

Řidičský průkaz sk. B

... a co na oplátku?

Zázemí stabilní společnosti s téměř s 30 letou tradicí

Přátelské prostředí a super tým obchodních zástupců

Motivační platové ohodnocení

Propracovaný bonusový systém a dobře strukturované a prodejné portfolio

a mnoho dalšího!

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Adéla Bátorová
Telefon: 724 109 578
E-mail: batorova@profeskontakt.cz